Menu

Fotovoltaické elektrárny (FVE)

Fotovoltaické elektrárny (FVE)

Naše společnost SECURITY TECHNOLOGIES a.s. rozšířila portfolio nabízených řešení o dodávku a montáž fotovoltaických elektráren.

Zprovoznili jsme novou webovou stránku speciálně zaměřenou na instalaci solárních elektráren pro domácnosti.

Jsme zaměřeni na poskytování energeticky účinných a udržitelných řešení pro domovy a podniky a jejich kombinací s dalšími námi nabízenými systémy.

S přesvědčením o naší kvalitě a odbornosti nabízíme našim zákazníkům špičková zařízení od renomovaných výrobců jako například Solax, HES (AERS), Growatt, Tigo, Canadian Solar a dalších.

Rádi bychom vám nabídli bezplatnou konzultaci, která vám umožní získat odbornější přehled o problematice fotovoltaických elektráren a využití solární energie pro snížení nákladů na elektřinu. Naše konzultace jsou založeny na individuálním přístupu, abychom vám poskytli nejlepší řešení pro vaše specifické potřeby.

Po provedení důkladného průzkumu a zhodnocení vašich požadavků vám připravíme nabídku na míru, která zahrnuje všechny potřebné informace, včetně cen, možností financování a očekávaného výkonu solární elektrárny.

Jsme hrdí na naše dlouhodobé partnerství s předními výrobci solárních zařízení a na naši schopnost dodávat a montovat fotovoltaické elektrárny nejvyšší kvality. S naším týmem odborníků a naším závazkem k profesionálnímu přístupu vám zaručujeme spolehlivé a efektivní řešení.

Rádi vám pomůžeme s vašimi potřebami v oblasti solární energie, investujte do udržitelné budoucnosti s fotovoltaickou elektrárnou.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte obchodního zástupce:
Ing. Štěpán Průdek
E-mail: prudek tecka stepan zavinac security tecka cz

FVE